Autoryzowany serwis Mavic

MAVIC jest w samym sercu kolarstwa, zapewniając swój serwis na największych wyścigach takich jak Tour de France czy imprezach masowych jak Bike Festiwal. Wszystkie produkty MAVIC mają zapewniony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny przez wyspecjalizowane serwisy MAVIC, funkcjonujące na całym świecie. Koła, jako produkty gotowe, są naprawiane i serwisowane tylko i wyłącznie w specjalistycznych serwisach MAVIC. Jesteśmy jednym z 17 autoryzowanych serwisów Mavic na świecie. Oferujemy serwisowanie kół Mavic (centrowanie, naprawa, wymiana szprych itp.).

Autoryzowany serwis RockShox i Avid

Oferujemy profesjonalny serwis amortyzatorów firmy RockShox: przeglądy, części zapasowe, regulacja, indywidualne ustawienia itp. Do każdego zakupionego u naszych dealerów amortyzatora otrzymacie państwo kartę gwarancyjną w języku polskim, a w niej wszelkie niezbędne informacje o amortyzatorach Rock-Shox. Dlatego radzimy zapoznać się z nią dokładnie, zwracając szczególną uwagę na instrukcję obsługi i konserwację. W przypadku reklamacji należy postępować zgodnie z procedurą podaną w karcie gwarancyjnej. UWAGA: Gwarancją objęte są wyłącznie amortyzatory zakupione w autoryzowanej sieci dealerów, z polską karta gwarancyjną.

Video

Cennik

Ceny usług u poszczególnych prodealerów mogą się różnić, aby upewnić się co do kosztów obsługi skontaktuj się z interesującym Cię prodealerem - prodealer.

Serwis Mavic

Serwis RockShox, Avid

Jeśli chcesz spersonalizować stronę pod innego prodealera, wybierz interesującego Cię prodealera z prawego górnego rogu.

partnerzy

Wszelkie prawa do tekstów i ilustracji zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie zawartości niniejszej strony bez pisemnego zezwolenia zabronione.
© HARFA-HARRYSON Henryk Charucki 2006-2008
Niniejsza strona jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.