Wybierz prodealera »

Prodealer

Szanowni Państwo, ideą stworzenia sklepów ProDealer podjętą wspólnie przez firmę Harfa-Harryson oraz niezależne sklepy rowerowe, było zaoferowanie kompletnej oferty naszych produktów w jedym miejscu oraz profesjonalnego serwisu w zakresie naszych produktów a w szczególności serwisu Mavic, RockShox, Avid oraz rowerów Felt i pozostałych produktów.


Naszym celem przez to jest stworzenie optymalnego serwisu i obsługi świadczonej przez ProDealerów na rzecz konsumentów. Jednoczesnie informujemy, że nasze produkty możecie Państwo również nabywać u pozostałych dealerów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo asortyment produktów najwyższej jakości, najbardziej renomowanych producentów na światowym rynku rowerowym.


Szeroki asortyment poszczególnych produktów pozwoli usatysfakcjonować niemalże wszystkich użytkowników "dwóch kółek", zarówno początkujących amatorów, aż po zawodników grup zawodowych. Producenci zadbali również o odpowiednią segmentację nie tylko produktów ale również przystępny poziom cen.


Wszystkie nasze produkty są objęte gwarancją i serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Aby zapewnić Państwu dogodny serwis stworzyliśmy sieć autoryzowanych serwisów RockShox, które ciągle rozbudowujemy i udoskonalamy, a w najbliższej przyszłości powstanie również profesjonalny serwis kół o nazwie Mavic Tech Dealer.


Serdecznie zapraszmy na zakupy wszystkich konsumentów do naszych ProDealerów jak i również pozostałych dealerów na terenie całej Polski.

Jeśli chcesz zobaczyć wiadomości innego prodealera, wybierz interesującego Cię prodealera z prawego górnego rogu.

partnerzy

Wszelkie prawa do tekstów i ilustracji zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie zawartości niniejszej strony bez pisemnego zezwolenia zabronione.
© HARFA-HARRYSON Henryk Charucki 2006-2008
Niniejsza strona jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.