Jak zamówić towar?

Możesz zamówić interesujący Cię produkt z zakładki produkty. Przycisk 'zadaj pytanie / zamów towar' umożliwia wysłanie pytania do konkretnego prodealera Harfa-Harryson na terenie Polski.

Jak znaleźć towar

Na stronie głównej znajduje się przycisk produkty.

Jak dostarczyć sprzęt do serwisu?

W dziale serwis strony prodealer znajdują się dane kontaktowe do serwisów na terenie kraju. Możesz napisać wiadomość email badź wykonać telefon do interesującego Cię serwisu.

Jak skontaktować się z serwisem?

Znajdź interesujący Cię serwis na terenie kraju w zakładce serwis strony prodealer.

Jakie są koszty wysyłki towaru?

Aby upewnić się co do kosztów wysyłki i sposobu obsługi, skontaktuj sie z interesującym Cię prodealerem. Dane kontaktowe prodealerów znajdziesz w zakładce prodealer.

Jakie są ceny usług serwisowych?

Zamieszczony w dziale serwis cennik usług serwisowych jest ofertą centralnego serwisu znajdującego się przy Dolnośląskim Centrum Rowerowym Harfa-Harryson. Ceny usług u poszczególnych prodealerów mogą się różnić, aby upewnić się co do kosztów obsługi skontaktuj się z interesującym Cię prodealerem - prodealer.

Jeśli chcesz spersonalizować stronę pod innego prodealera, wybierz interesującego Cię prodealera z prawego górnego rogu.

partnerzy

Wszelkie prawa do tekstów i ilustracji zastrzeżone. Kopiowanie i wykorzystywanie zawartości niniejszej strony bez pisemnego zezwolenia zabronione.
© HARFA-HARRYSON Henryk Charucki 2006-2008
Niniejsza strona jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego.